T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURDUR / ALTINYAYLA - Dirmil Ortaokulu

2015-2016 Gurur Tablosu

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında okulumuz öğrencilerinin akademik başarıları.

Dirmil Ortaokulu´nun 2015-2016 döneminde TEOG ve bursluluk sınavlarında gerçekleştirdiği başarılar ve kazanan öğrenci listesi:


S. No

Adı Soyadı

 

Kazandığı Okulun Adı

 

FEN LİSELERİ

1

MERİÇ UYSALERLER

 

Burdur/Gölhisar Fen Lisesi

 

2

ÜMİT KUTLU

 

Antalya/Korkuteli Fatma Mehmet Cadıl Fen Lisesi

 

3

BETÜL VURAL

 

Burdur/Gölhisar Fen Lisesi

 

4

İMDAT ÖZKUL

 

Isparta/Gönen Fen Lisesi

 

5

ÖZLEM YILMAZ

 

Burdur/Gölhisar Fen Lisesi

 

6

ŞEYDA ÇINAR

 

Burdur/Gölhisar Fen Lisesi

 

7

NEDİME TÜREL

 

Burdur/Gölhisar Fen Lisesi

 

8

YASEMİN DOĞAN

 

Burdur/Karamanlı Hakan Sevim Fen Lisesi

 

9

BÜŞRA TÜREL

 

Antalya/Elmalı İbrahim Bedrettin Fen Lisesi

 

10

CANSU GİZEM DEMİR

 

Antalya/Elmalı İbrahim Bedrettin Fen Lisesi

 

SOSYAL BİLİMLER LİSELERİ

11

ESRA SAYIN

 

Isparta/Merkez Gazi Sosyal Bilimler Lisesi

 

12

SİNAN OĞUZ

 

Burdur/Merkez Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi

 

 

ANADOLU LİSELERİ

13

YAĞMUR DAĞBASTI

 

Antalya /Kemer Ünal AYSAL Anadolu Lisesi

 

14

ÜMMÜ ÖZÇELİK

 

Antalya /Kepez Çağlayan Anadolu Lisesi

 

15

ESRA AKSOY

 

Burdur/Gölhisar Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

 

16

BETÜL ÖZEREN

 

Antalya /Kemer Ünal AYSAL Anadolu Lisesi

 

17

ZEYNEP DOĞAN

 

Muğla/Fethiye Üzümlü İMKB Anadolu Lisesi

 

18

ZARİFE BÜŞRA ATAKUL

 

Muğla/Fethiye Üzümlü İMKB Anadolu Lisesi

 

19

CEREN YURTSİPER

 

Burdur/Gölhisar Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

 

 

MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSELERİ

20

GÜLİZAR ÇINAR

 

Antalya/Korkuteli Lokman Hekim Mesleki (Sağlık Meslek)

 

21

HÜSEYİN DEVECİ

 

Burdur/Gölhisar Mesleki ve Teknik A.L. (Sağlık Meslek)

 

22

BEKİR SERTTAŞ

 

Antalya/Alanya Cemile Kuyumcu Mesleki (Sağlık Meslek)

 

23

OSMAN YILDIZ

 

Burdur/Tefenni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Tarım)

 

24

SUAT ÖNDER

 

Burdur/Tefenni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Tarım)

 

25

ABDURRAHMAN YÜKSEL

 

Burdur/Tefenni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Tarım)

 

26

SİNAN HASYILMAZ

 

Burdur/Tefenni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Tarım)

 

27

ENES ERKAN

 

Burdur/Tefenni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Tarım)

 

28

ALİ KANYILDIRAN

 

Burdur/Gölhisar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

 

29

RAMAZAN AKKAYA

 

Burdur/Gölhisar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

 

30

RAMAZAN KARAKAYA

 

Muğla/Fethiye Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik A.L.

 

ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ

31

HATİCE DÖNMEZ

 

Muğla/Fethiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

32

MELİH BARLAK

 

Burdur/Gölhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

33

OSMAN AYDEMİR

 

Burdur/Gölhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

34

ABDULLAH KARADEMİR

 

Burdur/Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

35

FATMA SİPAHİ

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi (İHL)

 

36

HAVANA ÇÖMEK

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi (İHL)

 

37

DUDU  ÇAKIR

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi (İHL)

 

38

HÜSEYİN AKKAYA

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi (İHL)

 

ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSELERİ

39

ELİF NUR AKSOY

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

40

CENNET ŞİMŞEK

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

41

ARDACAN TUYSUZ

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

42

CEMİLE GÖZDE ÖZEN

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

43

MUSTAFA ERAL

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

44

ONUR ERÇETİN

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

45

M. ENGİN CANYILDIRAN

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

46

BEYZA ALAGÖZ

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

47

ŞAHİN ÖZTÜRK

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

48

YAVUZ BİLGİN

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

49

CANSU DEMİRÖRS

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

50

MUSA YAŞAR ONUR

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

51

ÜLKÜ ERBAĞCI

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

52

RÜMEYSA KARAKAYA

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

53

AYSİMA ÖZDEMİR

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

54

EBRA ÖZLEM YALÇIN

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

55

YUNUS KANYILMAZ

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

56

ŞERİFE ERDEM

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

57

EMİNE ERBAĞCI

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

58

EMRE BURDUR

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

59

YAŞAR ALAGÖZ

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

60

ABDURRAHMAN ERTEN

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

61

SALİHA IŞILDAR

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

62

SÜMEYRA YILDIZ

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

63

MUHAMMET EREN ÇÖMEK

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

64

Ramazan YASİN CANYILMAZ

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

65

MEVLÜT ERTEN

 

Altınyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

 

AÇIK LİSE

66

FATMA ACAR

 

TERCİH YAPMADI

 

67

HAVVA NUR AKAY

 

TERCİH YAPMADI

 

68

ŞAHİN KAYA

 

TERCİH YAPMADI

 

69

MURAT KARATAŞ

 

TERCİH YAPMADI

 

70

HASAN ALİ ÖZEREN

 

TERCİH YAPMADI

 

   

                       Fen Lisesi :    10                                                                        8. Sınıf Toplam Öğrenci Sayısı:70

                       Sosyal Bilimler Lisesi: 2                                                           TEOG’a Katılan Öğrenci Sayısı:70

                       Anadolu Lisesi Kazanan Öğrenci Sayısı: 6                                Tercih Yapan Öğrenci Sayısı: 65                                                                                   

                   Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 12                                       Tercih Yapmayan Öğrenci Sayısı: 5            

                      AİH Lisesi Kazanan Öğrenci Sayısı: 8                                      Tercihe Yerleşen Öğrenci: 65          

 

                  Çok Programlı Anadolu Lisesi:32                                   

 

            Bursluluk sınavında başarı gösteren öğrencilerimiz:

            Nesibe Sıla KILINÇ (5.sınıf)
            Arife Nur ERDEM (6.sinıf)
            Merve DEVECİ (6.sınıf)
            Murat Can KUTLU (7.sınıf)
            Enver YILMAZ (7.sınıf)

Yayın: 14.08.2016 - Güncelleme: 16.08.2016 23:21 - Görüntülenme: 401
  Beğen | 0  kişi beğendi